Pro koho jsou PUFÍNKY© určené?

 

 

Pro děti: Díky nízkému obsahu soli, tuku a cukrů se jedná o výrobek pro děti přímo vhodný. Děti mají rády především sladké varianty, když dětem k snídani chlebíčky např. posypete kakaem s trochou másla, budete mít pro děti zdravou a hlavně CHUTNOU snídani.

 

  Při redukci hmotnosti a dietě: Pro efektivní snížení váhy je nutné jíst několikrát denně. Pufínky obsahují pouze 19cal v 1 chlebíčku, jako rychlou svačinu je určitě oceníte.

 

  Večerní sledování filmu se neobejde bez "zobání" ořišků, chipsů nebo tyčinek? Vyměňte je za PUFÍNKY. Narozdíl od smažených potravin mají Pufínky nízký obsah soli a tuku. Za večer tedy svému tvému tělu dodáte pouze zlomek energetické hodnoty vč. minimálního množství soli a tuku. 

 

  Chodíte pozdě z práce? Nestihnete někdy koupit pečivo k snídani? vyměňte je za PUFÍNKY. Narozdíl od smažených chipsů a brambůrků mají minimální obsah tuku a soli.

 

  Snídáte v dopravním prostředku nebo až v práci? Pufínky jsou ideální variantou. Pokud si ráno rádi přispíte a na snídani nezbývá čas, Pufínky jsou právě pro Vás. 

 

  Každý to občas zná, někdy prostě doma není pečivo k snídani...  Pokud budete mít Pufínky ve skříni jako "železnou zásobu", nebudete muset řešit snídani rychlým nákupem cestou do práce, většinou tučných a mastných výrobků.