Proč PUFÍNKY© ?

 

Ideální kombinace vlastností a nutričních hodnot je důvodem, proč PUFÍNKY mají rádi děti i dospělí. Díky skvělé chuti není problém vyměnit za slané smažené chipsy či brambůrky za PUFÍNKY bez jakéhokoliv přemáhání.

PUFÍNKY je možné konzumovat samotné, nebo je můžete neomezeně doplňovat jinými surovinami dle chuti. Oblíbené jsou různé tvarohové pomazánky, sýry, marmelády a sladké omáčky a sirupy. Nechte se inspirovat recepty ostatních zákazníků. Oblíbené Pufínky je možné koupit v několika příchutích.

 

   Pro koho jsou Pufínky určené? 

   Pufínky, hubnutí a dieta

  Proč jsou Pufínnky tak zdravé?

  Zkušenosti a nápady klientů

 

  Pufínky, hubnutí a dieta

Snažíte se držet různé diety, nejíte tučná jídla, ale večer prostě neodoláte si "zobnout" oříšků, slaných chipsů a podobně? Vyzkoušejte Pufínky, jsou pro Vás ideální.  Jeden chlebíček má pouze 19 kalorií!!! Navíc obsahují pouze minimální množství soli a tuku.

 

  Proč jsou Pufínnky tak zdravé?
 

Obsahují minimální množství soli a tuku, při výrobě nejsou dodatečně oleje a tuky přidávány. Systém výroby zachovává u Pufínků vlákninu, minerály a vitamíny skupiny B. Pufíky neobsahují cholesterol. Energetická hodnota je pouhých 19cal v jednom chlebíčku. Pufínky NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÁ "ÉČKA", ani cholesterol či konzervanty a barviva.
Blížší informace o složení naleznete
ZDE.

 

Nechte se inspirovat recepty ostatních zákazníků. Oblíbené Pufínky je možné koupit v několika příchutích.